Скільки води потрібно пити, щоб бути здоровим

Скільки води потрібно пити, щоб бути здоровим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вода може бути і корисною, і шкідливою для організму. Її вплив на людину залежить від щоденної кількості споживання. Необхідна норма води допомагає схуднути, очистити організм, прискорити лікування інфекційних захворювань.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “UkrHealth”.

Якщо людині достатньо рідини у організмі, то її сеч буде безбарвною або світло-жовтою, не відчуватиметься спрага. Коригувати індивідуальну денну норму води варто залежно від погодних умов та фізичної активності.

Загалом американські вчені Національної академії наук, інженерії та медицини зазначають, що чоловікам потрібно випивати приблизно 3,7 літра, а жінкам – 2,7 літра води щодня. Додають, що 80% від даної кількості надходить в організм разом з будь-якими напоями, включаючи молоко, фруктові соки тощо, решта 20% — з твердої їжі (овочів або фруктів).

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА”, очищення організму від токсичних речовин можна робити в домашніх умовах завдяки рецептам народної медицини. Цьому сприяють цілющі відвари, висівки та звичайна вода.

Нагадаємо, що хіміки з Університету штату Нью-Йорк провели дослідження, у результаті якого з’ясували, яка кількість пластику потрапляє до людського організму разом із бутильованою водою. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...