Експерт пояснив, чого очікувати від Путіна найближчим часом

Експерт пояснив, чого очікувати від Путіна найближчим часом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Політолог-міжнародник Володимир Воля прогнозує, що політика Кремля щодо України залишиться без змін до виборів президента та парламенту 2019 року.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “ГолосUA”.

Воля переконаний, що Росія триматиме паузу до завершення 2019 року. Він зазначає, що Путін знову переобраний президентом РФ, в чому він був впевнений. Тому не можна очікувати кардинальних політичних змін щодо України, Сирії та інших держав. Зараз спостерігається наростання напруження відносин між Росією та Західним світом. Зокрема, через підтримку сирійського політика Асада.

“Політика Росії щодо України може змінитися після президентських і парламентських виборів 2019 року. Імовірність зрушень буде пов’язана саме з тим, який склад Верховної Ради буде обраний, яка позиція буде у парламенту і нового президента стосовно Росії”, – пояснив експерт.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, Донбас та війна з Україною не цікаві для Путіна самі по собі, окремо від міжнародної політики. Доля українського регіону цілком залежить від зацікавленості глави Кремля у веденні стосунків з європейськими країнами та США. 

Нагадаємо, що у терористичних формувань на Донбасі з‘явилася нова неадекватна військова тактика – полювання на живця. Бойовики спеціально виставляють людину як живу мішень. Швидше за все вони так використовують українських заручників. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...