Назвали вісім ознак майбутнього інсульту

Назвали вісім ознак майбутнього інсульту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Гостре порушення мозкового кровообігу або інсульт є однією з головних причин смертності в усьому світі.

Щорічно реєструється близько 12 мільйонів інсультів в світі. При цьому стані важлива кожна секунда, тому якщо у кого-небудь поруч симптоми інсульту, то викликайте швидку допомогу, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на TerraWoman.

Loading...

Зазвичай, організм людини за 1 місяць посилає застережливі сигнали про майбутній інсульт. Люди, які вже пережили цей стан, виділяють 8 основних симптомів.

Щоб своєчасно діагностувати інсульт, вам необхідно знати ці передвісники:

  1. Високий кров’яний тиск: це одна з найчастіших причин інфаркту і крововиливу в головному мозку, оскільки підвищений тиск послабляє стінки кровоносних судин, які забезпечують мозок киснем і поживними речовинами.
  2. Інтенсивний головний біль: зазвичай це відбувається навіть за декілька годин до початку інсульту. Звичайно це гострий і постійний біль, який треба швидко усувати.
  3. “Жорсткість” шиї: це один з найбільш поширених симптомів інфаркту, при цьому стані людина не може доторкнутися підборіддям до грудей.
  4. Втрата міцності ноги: людина відчуває раптове послаблення ноги, яка відповідає стороні, яка вражається інсультом.
  5. Зір: при інсульті можуть виникнути один або декілька з цих симптомів: раптова втрата зору, тимчасова втрата зору в одному оці, помутніння зору або починає двоїтися в очах.
  6. Параліч ділянки тіла: в цілому параліч відбувається в тій стороні тіла, яка протилежна до сторони осередком ураження. Це може вплинути на особу або на усю сторону тіла.
  7. Сильний біль в плечах: це звичайна умова у людей, у яких розвинувся інсульт. Цей стан відомий як складний регіональний больовий синдром.
  8. Екстремальна втома: вона виникає в результаті нездатності мозку, при наближенні інсульту, нормально контролювати організм.

Нагадаємо, як вдалося встановити вченим, брокколі може врятувати від інсульту і специфічним чином діє на мозок.

Раніше повідомлялося про прості способи виявлення інсульту.  Для точнішої перевірки діагнозу варто попросити хворого: посміхнутися, сказати просте речення,  підняти руки і висунути язик.

Також варто відзначити, що раптовий головний біль може сигналізувати про інсульт, регулярний – про пухлину.

Джерело: Народна Правда