Отруєння Скрипаля: стали відомі подробиці про стан здоров’я

Отруєння Скрипаля: стали відомі подробиці про стан здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стан колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії залишається критичним. Крім того, у будь-який момент можливе погіршення їхнього здоров’я.

Про це повідомляє The Times, інформує НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Європейську Правду.

Loading...

У виданні зазначили, що за кілька днів після отруєння 4 березня Юлія приходила до тями, проте після цього знову впала в кому. Стан батька ще гірший – вже двадцять днів він у непритомному стані.

В них обох існує значна вірогідність невідворотного пошкодження головного мозку. Така інформація була оприлюднена час суду у закритому режимі.

За словами судді Вільямса, не виключено раптове погіршення стану потерпілих.

Зокрема існує значна небезпека для розумової діяльності обох потерпілих. Ступінь ризику суддя визначив як “невідомий та досі невизначений”.

Нагадаємо, в англійському Солсбері були отруєні колишній офіцер російського ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Сергій і Юлія сходили в ресторан Zizzi і паб The Mill, після чого були знайдені без свідомості на лавці в парку між цими закладами.

Пізніше стало відомо про рішення британської влади вислати з країни групу російських дипломатів і припинити дипломатичні контакти з РФ на високому рівні.

Крім того, чотири провідних західних держави виступили зі спільною заявою з приводу отруєння в Британії екс-шпигуна Сергія Скрипаля. У заяві Великобританії, США, Франції та ФРН підкреслюється, що відмова РФ відповісти на питання Лондона про даний злочин додатково вказує на відповідальність російської сторони.

Джерело: Народна Правда
загрузка...