Понад мільйон: українців вразили доходами “скромної” Сироїд

Понад мільйон: українців вразили доходами “скромної” Сироїд Фото: "Українська правда"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Оксана Сироїд, заступник голови Верховної ради України, за 2017 рік задекларувала 1,1 мільйона гривень доходів. Також жінка володіє будинком, площа якого складає 180,8 квадратних метрів, та 6 земельними ділянками у населеному пункті Волсвин, що на Львівщині, які начебто отримала як спадок від матері.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Українські новини”, Сироїд зазначила, що 268,6 тисячі гривень становила її заробітна плата на посаді депутата. 252,8 тисячі було виділено для виконання депутатських повноважень.

Ще 15,7 тисячі гривень жінка заробила викладацькою діяльністю в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”. 38,2 тисячі гривень чиновниці компенсували за проїзд. 253,4 тисячі гривень Сироїд задекларувала як витрачені кошти кредитної лінії, а 224,8 тисячі гривень – повернення фінансової позики.

Також чиновниця володіє квартирою у Києві площею 76,3 квадратних метри, має в розпорядженні автомобіль “Suzuki Grand Vitara” 2006 року випуску. Сироїд вказала в електронній декларації, що має 11,8 тисячі доларів готівкою, а також 16 тисяч гривень на банківському рахунку.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, новий генеральний директор державного концерну “Укроборонпром” Павло Букін на своєму колишньому місці роботи отримав за місяць зарплату в розмірі двох мільйонів гривень. 

Нагадаємо, що перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів за лютий отримав 35 тисяч 331,11 гривні (43 тисячі 889,58 гривні без урахування податків і зборів).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...