Сила в правді

Навігація
Головна Новини Усі перші класи в Україні безкоштовно отримають набори LEGO

Усі перші класи в Україні безкоштовно отримають набори LEGO

Усі перші класи в Україні безкоштовно отримають набори LEGO
в Новини/Соціальна правда

Всі перші класи в Україні, які навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO. Вони допоможуть впроваджувати ігрові та діяльні методи навчання в освітній процес.

The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами майже 17 тис. шкіл з усієї України протягом 2018-2019 року. Також компанія допоможе педагогам оволодіти методиками для ефективного використання конструкторів у навчанні, повідомляє прес-служба МОН.

“Ми цінуємо партнерство з Україною і сподіваємося, що ця співпраця допоможе дітям розвивати вміння і навички, які забезпечать у майбутньому здатність особистості успішно вчитися”, – зазначив віце-президент The LEGO Foundation, голова програми “Товариства навчання через гру” Каспер Оттоссон Канструп.

Перша вантажівка з безкоштовними наборами LEGO для 100 шкіл, що пілотують новий Держстандарт за реформою Нова українська школа, виїхала з Данії до України 20 березня.

Перші набори потраплять в Україну до 31 березня. Перші класи отримають набори “Шість цеглинок” для кожного учня та по набору LEGO Play Box на кожен такий клас.

“Вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб. Просто уявіть собі, ці набори отримають усі українські школи. Це будуть школи і в великих містах, і в маленьких містечках; і в центральній Україні, і в гірських районах західної України, і на лінії зіткнення на донбасі. Це дуже серйозна допомога для нас”, – каже Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: