Ребра стирчать: у Києві виявили 15 заморених голодом породистих коней

Ребра стирчать: у Києві виявили 15 заморених голодом породистих коней
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві на території кінно-спортивного клубу виявили змучених тварин. Волонтери заявляють – власник 15 голів не годує їх належно, тому закликають небайдужих людей урятувати виснажених тварин. Та попри це, власник і далі здає їх в оренду та заробляє на них гроші.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

Коня Хоруга привезли в стайню до іншого кінно-спортивного клубу з попередньої домівки на реабілітацію. Про коня власник нової домівки тварини Олег Остріков дізнався з соцмереж. Там, де кінь раніше жив, залишились інші. Їхні фото поширили волонтери. У тварин від голоду стирчать ребра.

Власника – Президента аматорів кінного спорту України Олександра Ковальчука – Олег знає особисто. Ніколи б не подумав, що той їх мало не занапастить. У Ковальчука лишилося ще чотирнадцять породистих коней.

“2-3 місяці без їжі. Єдине, що Слава Богу, що у нього весь час була вода”, – каже про коня його рятівник.

Стайню, у якій живе кінь Артек, Ковальчук винаймає. Артека господар здає в оренду. Світлана готує тварину для орендатора.

“Погано годують. Соломою і макухою з-під вівса. Коли овес дроблять, шкарлупа залишається – оцим і годують. А треба сіном і вівсом”, – розповідає коняр Світлана.

Федерація кінного спорту Київщини скликала комісію. На руках мають висновки ветеринарів, що стан коней і дійсно жахливий, їх потрібно відгодовувати.

Власника вмовили передати ще трьох коней на відгодовування до іншого клубу за місто. На невизначений строк. Керівник столичної кінно-спортивної школи, у стайні якої тримає тварин Олександр, від ситуації відхрещується.

“Ми до цього не маємо ніякого відношення. Людина орендує конюшню. Зі своїми конями. Зі своїми кормами”, – стверджує власник клубу.

Олександр Ковальчук у телефонній розмові вдає, ніби не розуміє про що йдеться і такого ніколи не було.

Якщо власник коней не схаменеться, конярі напишуть заяву в поліцію. Від серпня минулого року в Україні посилили відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Тепер за знущання можна сісти за ґрати строком до восьми років.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині браконьєри вбили кілька лебедів. Один з браконьєрів – чиновник, голова ревізійної комісії обласного Українського товариства мисливців і рибалок, другий – єгер.

Також нещодавно громадськість обурило  вбивство рахівськими лісниками карпатської рисі, яка, як  відомо, є представником Червоної книги України. Тепер мисливцям загрожує покарання.

Джерело: Народна Правда