Як часто і куди подорожують українці (дослідження)

Як часто і куди подорожують українці (дослідження)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Українці, які часто подорожують за межі свого міста, як правило живуть у Києві та на Західній Україні.

За останні п’ять років від 63% до 50% жителів Сєвєродонецька, Херсона, Миколаєва та Одеси не виїжджали за межі свого міста, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Громадське радіо.

Про це говорять результати Четвертого щорічного українського муніципального опитування, опублікованого Міжнародним республіканським інститутом. У цих містах найвищій процент людей, які за останні п’ять років не покидали своїх домівок.

Натомість, у Хмельницькому таких мешканців тільки 16%, а у Києві та Рівному по 26%.

Опитування також включало питання, наскільки часто мешканці подорожували. Так от у Чернігові та Чернівцях 50% та 52% людей відповіли, що за п’ять років декілька раз подорожували. Найвищій відсоток людей, які часто подорожують живе у Тернополі – 35%.

Також опитування показало, що в середньому від 66% до 96% мешканців різних українських міст за останні роки не відпочивали навіть у таких доступних для туристів країнах, як Єгипет, Туреччина чи Болгарія.

Як часто і куди подорожують українці (дослідження) Як часто і куди подорожують українці (дослідження)

Як раніше розповідала “НАРОДНА ПРАВДА”, за інформацією диpектopа з економіки тa фінансів Укрзалізниці Aндpія Рязанцева, вже цієї весни пасажирські квитки на залізничні перевезення подорожчають на 10%.

Тернопільська область зможе приймати туристів з числа етнічних українців в великій кількості. Це може стати новою “фішкою” регіону та суттєво поповнити обласну скарбницю.

 

Джерело: Народна Правда