Відмова від м’яса: лікарі назвали всі плюси і мінуси

Відмова від м’яса: лікарі назвали всі плюси і мінуси
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Велика частина людей, які не вживають м’ясо, роблять це свідомо, слідуючи своїм внутрішнім спонуканням. Вони у всіх різні, від бажання стати здоровішими, змінивши раціон харчування, до моди на подібний стиль життя.

Проте наслідки цього рішення для організму будуть однакові для всіх. Медики розповіли, що зміниться в організмі в результаті відмови від м’яса, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Телеграф.

Loading...

1. Організм недоотримає білок. Без сумнівів, м’ясо можна назвати справжнім джерелом білка. Для організму ця органічна речовина надзвичайно важлива, і найлегший спосіб її отримати – вживати м’ясні продукти. Однак варто зазначити, що кожен окремо взятий організм має різну потребу в білку. І всупереч широко поширеним помилкам щодо білка і м’яса, ви повинні розуміти, що існують продукти, які містять таку ж кількість даної речовини. Наприклад, киноа. Цікаво, що деякі його сорти містять понад 20% білка.

2. Менше поживних речовин. Крім білка, в м’ясі міститься також велика кількість інших поживних речовин, і якщо ви перестаєте його вживати, то поповнити їх запас буває дуже важко. Одними з таких речовин є залізо і вітаміни групи В. Але є хороша новина – існують спеціальні вітамінні комплекси і штучні добавки. Фахівці радять вживати їх при анти-м’ясному харчуванні.

3. Вага знизиться. Мрієте ви схуднути чи ні – якщо ви перестаєте їсти м’ясо, це призведе до зниження ваги.

4. Зміна рівня кислотності. Для здоров’я важливо, щоб кислотність була ані менше, ані більше потрібного для організму рівня. Адже правильний баланс сприяє створенню в організмі ідеального середовища для ефективної опірності хворобам. А так як червоне м’ясо є одним з лідируючих кислотостворюючих продуктів, то відмова від нього загрожує погіршенням опірності організму.

5. Зменшення дискомфорту в шлунку. Незважаючи на явні переваги м’яса в підтримуванні рівня кислотності, є у нього і мінус – воно повільно перетравлюється, а це в свою чергу створює для шлунково-кишкового тракту явні незручності. Правда, саме в момент переходу до нем’ясного раціону, ці незручності подвояться, оскільки організму доведеться зайнятися не настільки звичною діяльністю – переробкою клітковини в великих кількостях. Але цей ефект погіршення існує тільки на перших етапах переходу, і незабаром він зникає.

6. Ваша шкіра стане іншою. На шкірі завжди відображаються проблеми кожного з органів нашого тіла. Припинивши вживати м’ясо, ви й справді можете змінити стан шкіри. Причина в тому, що м’ясні продукти сильно завантажують печінку і нирки, а за їх відсутності вони будуть набагато ефективніше справлятися з фільтрацією шкідливих елементів. А це означає, що менше стане і токсинів, що впливають на здоров’я шкіри.

Нагадаємо, фахівці з харчування попереджають про небезпеку вживання м’яса, приготованого на відкритому вогні. Якщо часто включати це блюдо в раціон харчування, то може розвинутися гіпертонія. Дослідження, в результаті якого були зроблені такі висновки, було проведено вченими Гарвардського університету.

Нагадаємо також, вчені довели зв’язок між вживанням червоного м’яса і підвищеним ризиком захворіти на рак.

Джерело: Народна Правда
загрузка...