Волкер зробив тривожну заяву щодо майбутнього президента України

Волкер зробив тривожну заяву щодо майбутнього президента України
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Польський журналіст Енджей Бєлєцкий у статті “Чи вдасться Заходу зупинити Росію?” зазначає, що Україна надалі залишатиметься пріоритетом Кремля.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Соцпортал”.

Журналіст вважає, що Володимир Путін бачить Україну як зрілий плід, який готовий впасти прямо до рук. Війна в країні президентом РФ сприймається як опосередкований конфлікт Вашингтона з Москвою, особливо після того, як американці вирішили здійснити поставку зброї. Автор статті виявляє хвилювання щодо апетитів агресора, оскільки Росія навряд зупиниться на кордоні колишнього СРСР.

Важка економічна ситуація, постійна міграція, масштабна корупція, збройний конфлікт на Сході України – все це, на думку Волкера, може спричинити максимум після 2019 року появу в столиці проросійського лідера. За таких обставин навряд Захід буде втручатися в ситуацію в країні, вирішуючи власні проблеми.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, президент РФ Володимир Путін прагнутиме залишити за Кремлем “зони впливу” у світі, тому готовий йти на поступки в питанні Донбасу, реалізовуючи боснійський чи косовський сценарій. 

Нагадаємо, що перший керівник СБУ і колишній глава уряду у часи президентства Леоніда Кучми Євген Марчук, який зараз представляє Україну в тристоронній контактній групі, заявив, що РФ почала конструктивні обговорення, хоча раніше всі ініціативи блокувалися практично відразу. 

Джерело: Народна Правда