Ризик інфаркту та інсульту можуть збільшити ці соки

Ризик інфаркту та інсульту можуть збільшити ці соки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Американське дослідження встановило, що різноманітні солодкі напої шкідливі для людини. Вони підвищують ризик появи серцево-судинних захворювань вдвічі. Небезпека великої кількості цукру полягає у відкладенні жиру в організмі, які провокує виникнення цукрового діабету, ракових клітин, захворювання серця та судин.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Proman”.

Вчені проводили дослідження, в якому взяли участь понад 18 тисяч осіб, протягом 6 років. Добровольці вели спеціальні щоденні записи про солодощі, які з’їли. Незалежно від рівня фізичної активності чи наявності шкідливих звичок, люди, які пили понад 700 мл солодких напоїв щодня, збільшували ризик смертності вдвічі.

При тому вживання десертів чи інших солодких продуктів не мало даного ефекту. Дослідники пояснюють, що напої приносять цукор в організм у чистому вигляді, а, наприклад, кондитерські вироби, – разом із жирами та білками, які перешкоджають його потраплянню в кров.

Цікаво, що науковий журнал “Journal of Nutritional Sciencе” опублікував абсолютно протилежні результати. Вчені проаналізували 18 різних досліджень. Їх учасники пили щодня один із видів соку: апельсиновий, яблучний, виноградний, гранатовий тощо. Встановили, що 100%-вий фруктовий сік не впливає на рівень глюкози в крові та інсуліну натщесерце.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, домашні соки є найбільш корисними та поживними для організму. Втім, існують такі комбінації фруктів і овочів, які несуть в собі максимальну користь. Зокрема, мова йде про сік з буряка, моркви і яблука. 

Нагадаємо, що британські вчені склали перелік продуктів харчування, вживання яких може захистити організм від серйозних недуг, що часто провокують передчасну смерть.

Джерело: Народна Правда