Стаж для виходу на пенсію: Рева пояснив нарахування виплат

Стаж для виходу на пенсію: Рева пояснив нарахування виплат
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Близько 3 мільйонів пенсіонерів з 12 будуть стосуватися зміни щодо оцінки страхового стажу. Нарахування пенсій здійснюватиметься відповідно до встановлених категорій людей, які визначатимуться за стажем.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Обозреватель”, для людей, які вийшли на пенсію до 2 000 року стаж буде рахуватися рік до року, але вартість буде іншою. Це буде своєрідне коригування заробітної плати. Страховий стаж, який громадяни отримали до 2 000 року матиме більше значення, ніж той, що опісля.

За іншим варіантом, що запропонував народний депутат Юрій-Богдан Шухевич, потрібно взяти діючу формулу і застосувати при визначенні пенсій до 2000-х років будь-які 5 років найвищого заробітку, а тоді скласти коефіцієнти. Таким чином загальний коефіцієнт буде більший, ніж той, що мала людина після 2 000 року.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Андрій Рева, міністр соціальної політики України, повідомив про те, що завдяки постанові № 365 щодо переселенців даній категорії населення буде відновлено пенсійні виплати. Станом на сьогодні пенсії отримують 530 тисяч переселенців.

Нагадаємо, що міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що залежно від фінансових можливостей Пенсійного фонду України пенсії українських військовослужбовців поетапно зростатимуть. Прогнозують, що на кінцевому етапі перерахування соціальних виплат вони збільшаться вдвічі. Зміни стосуватимуться 498 тисяч військових пенсіонерів. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...