Що відбудеться з організмом, якщо на місяць відмовитись від цукру

Що відбудеться з організмом, якщо на місяць відмовитись від цукру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці з харчування нагадують про сприятливі наслідки при повній відмові від цукру. Якщо повністю виключити його зі свого раціону, то позитивні результати проявляться вже через 10 днів.

При цьому експерти відзначають, що цукру не повинно бути не тільки в напоях, але і в самій їжі, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Главком.

Loading...

Ви втратите у вазі. Цукор сприяє набору зайвої ваги – це факт. Він провокує збій метаболічних процесів і є висококалорійним. Тому при нестачі навантажень цукор призводить до утворення зайвого жирового прошарку.

Дослідження британських медиків показало, що люди з ожирінням після відмови від цукру відзначали позитивні зміни самопочуття і стрімку втрату ваги вже через дев’ять днів дієти.

Шкіра стане чистішою та свіжою. Під час переробки цукру в організмі відбувається його з’єднання з білками і жирами, починається процес глікування, результат якого призводить до руйнування еластану і колагену. Від цього погіршується структура шкіри: вона стає сухою і тонкою, в’ялою і млявою.

Нормалізується тиск. Під час нещодавніх досліджень американські вчені встановили, що цукор негативно впливає на гіпоталамус, що стає причиною почастішання серцебиття і підвищення тиску. Це навіть може стати причиною інсульту.

Якщо відмовитися від цукру, тиск поступово нормалізується, а разом з тим і робота всієї серцево-судинної системи в цілому.

Настрій покращиться. Як відомо, цукор – це швидкий вуглевод. Потрапляючи в організм, він провокує різкий стрибок інсуліну, а після – сплеск величезної кількості “вибухової” енергії. Саме тому, з’ївши шоколад або випивши солодкої кави, відчувається неймовірний заряд бадьорості. Однак така енергія швидко перегорає, тому наступний етап – слабкість і погіршення настрою.

Якщо ж не наражати організм різкими перепадами, то вже через кілька днів ви відзначите свою активність і піднесений настрій.

Відновиться зір. Цукор стає причиною збою обміну речовин, тобто, впливає і на кровообіг. В результаті надмірного його споживання, негативні процеси можуть торкнутися і судини очей, від чого відчувається погіршення якості зору: з’являються “мушки” в очах, розмитість та ін.

При відмові ж від цукру і його замінників процеси кровообігу і, відповідно, харчування структур очі, відновлюються, а разом з цим і якість зору.

Нагадаємо, раніше ми писали, що відбувається в організмі, якщо вживати два ківі щодня, а також медтри яйця, та чи варто відмовлятися від солі.

Окрім того, ми повідомляли, що відбувається з мозком при вживанні алкоголю, а також при застосуванні вогнепальної зброї.

Джерело: Народна Правда
загрузка...