Процедуру отримання водійського посвідчення хочуть ускладнити

Процедуру отримання водійського посвідчення хочуть ускладнити
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Український уряд затвердив план підвищення безпеки дорожнього руху до 2020 року. Розробку запобіжних заходів буде здійснювати Міністерство охорони здоров’я, Міністерство інфраструктури та Міністерство внутрішніх справ.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Фраза.юа”.

Влада вирішує питання введення медико-психологічного огляду для кандидатів на отримання посвідчення водія. Україна за одним із варіантів може залучити європейський досвід та запровадити тестове опитування. Нині медична комісія перевіряє, чи перебуває пацієнт на обліку в психіатра, однак цього може бути недостатньо.

“Повинна бути експертиза, чи не є людина психічно хворою, чи не вживає наркотики і алкоголь. Щоб позбутися корупції в комісіях, які можна пройти за гроші, потрібні тести. У більшості цивілізованих країн використовують саме тести”, – повідомила член комітету ВР з питань охорони здоров’я Оксана Корчинська.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, українських водіїв очікує низка нововведень. Водійські права будуть видаватися лише на 2 роки. Після закінчення терміну їх замінятимуть на постійні за умови здійсненням не більше двох адміністративних правопорушень за кермом. Інакше прийдеться повторно здавати теоретичний та практичний екзамен. 

Нагадаємо, що нові законопроекти, які стосуються українських автомобілістів, дехто розглядає як організацію вільного автомобільного ринку, інші – як старі обмеження під новою формою. На порядку денному зараз розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, що займає найактивніший сегмент українського авторинку. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...