Співвласник АТБ скуповує українських силовиків, – політолог

Співвласник АТБ скуповує українських силовиків, – політолог
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Правоохоронні органи обслуговують інтереси співвласника компанії “АТБ” Геннадія Буткевича. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав директор Агентства соціальних комунікацій Сергій Бєлашко.

Loading...

«Українські силові структури продаються оптом і в роздріб. Будь-який бажаючий може купити собі трошки прокуратури, трохи поліції і додати суд за смаком. Можна оптом – так дешевше, можна поштучно, разово. Щоб зрозуміти, як це виглядає на практиці, досить подивитися на судові процеси, в яких фігурують компанія «АТБ» і її співвласник Геннадій Буткевич », – написав політолог.

Як приклад експерт навів судову справу проти журналіста Артема Руденко, який знімав акцію протесту біля будинку Буткевича в 2014 році. Уже кілька років слідство і суди намагаються поставити співробітнику ЗМІ розкрадання майна бізнесмена.

«Не тих, хто розкрадав будинок Януковича або Пшонки при повному потуранні «правоохоронців», а журналіста, який навіть не брав участі в акції, а просто знімав сюжет про неї – виконував свої професійні обов’язки !, – підкреслив Белашко.

Політолог також послався на інформацію, яку раніше оприлюднив позафракційний народний депутат Віталій Купрій. Парламентарій звернувся в правоохоронні органи із заявою про спроби доведення до самогубства Руденко з боку Буткевича. Однак силові структури знову встали на сторону співвласника “АТБ”.

Крім того, нардеп Купрій опублікував інформацію про “співпрацю” Буткевича з обласним управлінням СБУ в Сумській області. За словами депутата, глава управління Владислав Косинський нібито «катається на приватному вертольоті Буткевича». Також нардеп стверджує, що «повірений» Буткевича Володимир Євдокимов ходить «як до себе на роботу» до Головного управління ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки.

Ще один приклад “невразливості” підприємця пов’язаний, на думку політолога, зі скандалом навколо АТОшника Станіслава Федорчука, якого нібито нахамила касирка в магазині «АТБ». Спочатку керівництво звільнило співробітницю, проте незабаром компанія подала судові позови проти військовослужбовця і підтримав його активіста. Компанія зажадала з кожного по 25 тисяч гривень компенсації за наклеп. Незважаючи, на абсурдність ситуації, суд слухає “аргументів” “АТБ”, написав Белашко.

“Чому так виходить, що всі громадяни рівні перед законом, але одні рівніші за інших? Про який взагалі правоохоронні та правосудді може йти мова при таких підходах?”, – додав Белашко.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...