Вчені відкрили доступні “ліки” від хвороби Альцгеймера

Вчені відкрили доступні “ліки” від хвороби Альцгеймера
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені з Університету штату Массачусетс дійшли до висновку, що дві склянки яблучного соку в день значно знижують вірогідність розвитку хвороби Альцгеймера, яка є однією з поширених форм набутого слабоумства. Ефект соку проявився в випробуваннях на мишах.

Вчені переконалися, що у тих тварин, яких поїли яблучним соком, рідше в порівнянні з контрольною групою, що не одержувала соку, з’являлися симптоми захворювання. Крім того, у мишей підвищувалася кмітливість, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на medikforum.

Loading...

Речовини, що містяться в яблуках, блокують вироблення білка бета-амілоїду, який відкладається в нервовій тканині і викликає важке захворювання, – прокоментували автори дослідження ефект.

У іншому науковому розслідуванні, який підтвердив користь яблучного соку для мозку, повідомив журнал “The American Journal of Alzheimer’s Disease and Other Dementias”. Фахівці констатували, що вживання цього соку нормалізує настрій у пацієнтів з хворобою Альцгеймера.

“Хворі, які протягом місяця випивали по дві склянки яблучного соку в день, зазнали 27-процентне покращення поведінкових і психотичних симптомів недоумства, – в основному в мозкових областях, пов’язаних з тривогою, занепокоєнням і маренням”, – повідомили дослідники проекту.

Нагадаємо, яблука містять велику кількість клітковини і вітаміну С, а також мають низьку кількість калорій, трохи натрію, і ніякого жиру або холестерину. У яблуках є високий вміст вуглеводів, особливо фруктози і глюкози, що дає організму енергію і запобігає втомі.

Нагадаємо, медики назвали ідеальний овоч для міцного здоров’я. Вчені зі США встановили, що регулярне вживання в їжу звичайної моркви допомагає захиститися від цілої низки недуг, і цей простий коренеплід насправді сильно недооцінений в своєму оздоровчому потенціал.

Також нагадаємо, вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичного всім буряка. За висновками експертів, регулярне вживання цього овоча значно покращує здоров’я.

Раніше “Народна Правда” писала, що фахівці з Британського психологічного товариства спробували визначити, яким чином вживання фруктів і овочів пов’язано з відчуттям благополуччя, щастя і задоволеності життям. Вчені прийшли до висновку, що дієта, багата фруктами і овочами, пов’язана з більшим щастям, задоволенням життям і позитивним впливом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...