Чому смажене м’ясо “вбиває” здоров’я

Чому смажене м’ясо “вбиває” здоров’я
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про здоров'я

Всім відомо, що смажена їжа, особливо м’ясо, не роблять підтримки здоров’ю людини. Крім того, такий продукт може привести до серйозних наслідків. Про це повідомляє 7MedNews.

Loading...

Дослідженням у цій галузі займалися фахівці з Гарвардського університету. Вони задіяли в випробуваннях більш ніж 100 тисяч осіб, вимірюючи в учасників експерименту артеріальний тиск. Також вони цікавилися, як саме добровольці готували їжу.

Як правило, учасники дослідження споживали яловичину, птицю або рибу. З’ясувалося, що люди, які любили вживати м’ясо, приготоване на відкритому вогні, грилі або просто сильно підсмажене, частіше за інших страждали від гіпертонії. У зв’язку з цим, американські вчені заявили, що проблема зустрічається у таких людей на 15% частіше.

Тим часом люди, що з’їдають більше 15 порцій смаженого м’яса на місяць, на 17% частіше стикалися з гіпертонією, ніж ті, хто їв смажене м’ясо не більше чотирьох разів на місяць.

Вчені вважають, що такі результати можуть бути пов’язані з тим, що в м’ясі є особливі хімічні сполуки – гетероциклічні ароматичні аміни. Вони виникають при впливі високих температур, після чого збільшують артеріальний тиск. Тим самим виникає ймовірність передчасної смерті.

Як повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, існують продукти, які можуть в повній мірі замінити м’ясо.

Також ми розповідали, як одеситка придбала в супермаркеті м’ясо свинини в вакумной упаковці однієї відомої марки і, розрізавши, знайшла в продукті утворення, схоже на кісту, з чорно-жовтим вмістом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...