Кому і чому заборонено пити каву: медики пояснили

Кому і чому заборонено пити каву: медики пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вважається, що кофеїн підвищує продуктивність праці, швидкість та силу спортменів. Нещодавно було проведене нове дослідження, яке показало, що 10 % спортсменів після вживання кофеїну стають, навпаки, повільнішими.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Жіночий світ”.

Вчені з Університету Джеймса Медісона провели дослідження, в якому взяв участь 101 чоловік, який займається спортом. Добровольці приймали таблетки з кофеїном. Одна частина осіб після вживання таблеток пробігла дистанцію на 5% швидше, а інша – навпаки, на 14% повільніше. Останні мали генетичну спадковість, яка викликає погане перетравлення кофеїну. Таким чином він залишається в організмі, поліпшуючи когнітивні функції та погіршуючи фізичний стан, зокрема, підвищує артеріальний тиск та ризик виникнення серцевого нападу.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, бразильські вчені з Університету Сан-Пауло зробили висновки, що три чашки кави щодня очищають судини та укріплюють серце. Любителі кави, за результатами дослідження, мають менший ступінь кальцифікації артерій, тобто на стінках аорти серця менше відкладається кальція. 

Нагадаємо, вчені з’ясували, що розчинна кава може провокувати розвиток раку. У Каліфорнії можуть першими почати зобов’язувати власників кавових автоматів розміщувати попередження про вміст канцерогенів у їх продукції.

Джерело: Народна Правда