Цей фактор провокує появу слабоумства

Цей фактор провокує появу слабоумства
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Недосипання може призвести до розвитку хвороби Альцгеймера, яка є прогресивною формою слабоумства. До такого висновку прийшли фахівці після проведення нового дослідження.

Експеримент проводився протягом місяця – в ньому брали участь люди у віці від 35 до 65 років, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ua.today.

Loading...

Під час дослідження кожен учасник мав на тілі спеціальний датчик, що відстежував його рух під час сну, а також вів щоденник, де вказував графік перебування в стані сну і неспання.

В кінці експерименту учасники спали в лабораторії під наглядом фахівців, які фіксують всі зміни в організмі людини під час сну. На людей впливали шумовими сигналами, які заважають повільному сну, після чого фіксували зміни в організмі.

Було встановлено, що під час переривчастого і неповноцінного сну активізуються білки, які можуть спровокувати формування клубків і бляшок в головному мозку людини, що в кінцевому підсумку підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Фахівці підкреслили, що ризик розвитку недоумства посилюються тільки в тому випадку, якщо людина страждає хронічним порушенням сну. Якщо в силу різних причин він не зміг якісно виспатися одну або дві ночі, то ніякої шкоди для його мозку не буде.

Нагадаємо, безсоння вкрай негативно позначається на здоров’ї, тому прості правила повинен знати кожний. У людини з безсонням розвивається депресія і тривога, з’являються нав’язливі думки – вона стає нервовою та дратівливою.

Нагадаємо, з роками мозок людини старішає, йому складно швидко та якісно виконувати звичну роботу. Але гарна новина в тому, що ми можемо впливати на цей процес. У Fast Company розповіли, які звички запобігають передчасному старінню розуму.

Згідно з результатами дослідження британських вчених опублікованих в журналі Proceedings of National Academy of Sciences, галюцинації виникають при посиленій роботі мозку при оцінці того, що відбувається.

Джерело: Народна Правда
загрузка...