Підвищення пенсійного віку: Рева сказав, коли це відбудеться

Підвищення пенсійного віку: Рева сказав, коли це відбудеться
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За словами міністра соцполітики Андрія Реви, пенсійна реформа, яка була проведена в Україні, відтермінувала потребу у підвищенні пенсійного віку для громадян, незважаючи на наполяганні Міжнародного валютного фонду.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Loading...

Міжнародні донори наголошували на необхідності зростання пенсійного віку для українців, але Уряд запропонував запровадити окрему систему виходу на заслужений відпочинок в залежності від страхового стажу.

Переконувати МВФ довелося мовою цифр та розрахунків, зазначив чиновник, додавши, що до цього питання доведеться повертатися приблизно через десять років.

Нагадаємо, міністр соцполітики Андрій Рева пояснив, з яких частин складатиметься пенсійний стаж. Так, за словами міністра, цей стаж розподілять на дві основні частини стосовно років праці.

Додамо, урядовою реформою передбачено, що необхідний страховий стаж для того, щоб громадянин вийшов на пенсію, має бути підвищено. Критиками цього варіанту вже дане визначення цьому – приховане підвищення пенсійного віку, яке урядом кілька разів нібито відхилялося.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...