Ці продукти викликають сильну сонливість

Ці продукти викликають сильну сонливість
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Сонливість найчастіше виникає після споживання їжі, фізичних навантажень, перевтоми, погіршення погоди. Однак, іноді післяобідня сонливість та в’ялість організму викликана не втомою, а вагомішими причинами.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Нealthy style”, сонливість може виникнути через наявність в раціоні продуктів, які викликають бажання поспати. Зокрема, вони містять велику концентрацію триптофану – амінокислоту, яка стимулює родукування мелатоніну, тобто гормону сну. До таких продуктів належить мигдаль, грецькі горіхи, гарбузяне насіння, банани, а також трав’яні чаї, наприклад, ромашковий чи м’ятний. Дієтологи рекомендують вживати їх лише перед сном із метою розслаблення організму.

Також причиною сонливості може бути обезводнення організму. Якщо не пити достатню кількість води, то організм не буде отримувати необхідну енергію, яка поступає з їжею. Фахівці радять пити склянку води зранку та перед кожним прийомом їжі. Така звичка покращуватиме обмін речовин в організмі. Не менш вагомими причинами сонного стану є переїдання та підвищення рівня цукру в крові.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, виявляється, що на міцність сну може впливати звичайна ковдра. Більшість українців, які страждають від безсоння, неправильно обирає ковдру для сну. Тривожний сон найчастіше мають ті, хто спить під легким покривалом. 

Нагадаємо, що недосипання може призвести до розвитку хвороби Альцгеймера, яка є прогресивною формою слабоумства. До такого висновку прийшли фахівці після проведення нового дослідження. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...