“Голосно їх відчитувала”: охоронці зачинили дітей у магазині через поламаний кулер

”Голосно їх відчитувала”: охоронці зачинили дітей у магазині через поламаний кулер
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Менеджер секонд-хенду “Euro Style” на Люстдорфській дорозі, 162 в Одесі до самого закриття магазину не відпускала додому трьох підлітків, які начебто зламали кулер з водою. Жінка вимагала сплати кошти на ремонт, голосно вичитувала хлопців.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Газета по-українськи”.

Очевидець події розповів, що магазин вже повинен був зачинитися. У торговому залі, де міряють взуття, чоловік побачив хлопців віком 9-11 років. Працівник магазину вичитувала хлопців, незважаючи на те, що один із підлітків бився в істериці та просився до мами. Очевидець повідомив, що діти були з неблагополучних сімей, бо мали сліди побиття на обличчі та брудний старий одяг. Дітей відпустили додому після приїзду співробітників державної охорони. Потім викликали поліцію, яка зазначила, що за цілісність речей несе відповідальність адміністрація магазину.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, поліція висунула чотири причини вбивства Ірини Ноздровської – юристки, яка вела кримінальну справу проти винуватця ДТП, де загинула її сестра. 

Додамо, що в окупованій Макіївці співробітники поліції ДНР вбили підлітка 18-річного Владислава Гіневича. Він помер відразу після удару палицею по голові. 

Джерело: Народна Правда