Фруктові соки “вбивають” здоров’я: що варто знати

Фруктові соки “вбивають” здоров’я: що варто знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Американські вчені довели, що напої, які містять велику кількість цукру, мають негативний вплив на організм. Навіть фруктові соки можуть викликати низку серцевих патологій та різних захворювань.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Newsyou.info”, цікаво, що вчені не знайшли зв’язку між споживанням солодких продуктів харчування та підвищенням ризику смертності. Вчені стверджують, що в солодких напоях немає ніяких поживних речовин, які б могли “гальмувати” процес засвоєння цукру організмом. А в продуктах харчування, які мають високу концентрацію цукру, містяться жири і білки, які сповільнюють метаболізм.

“З’ясувалося, що для тих, хто випивав більше 680 грамів солодких напоїв в день, ризик смерті від серцевих і інших захворювань був у два рази вище в порівнянні з тими, хто випивав менше 30 грамів”, – розповіла фахівець Джин Уелш.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, американське дослідження встановило, що різноманітні солодкі напої шкідливі для людини. Вони підвищують ризик появи серцево-судинних захворювань вдвічі. Небезпека великої кількості цукру полягає у відкладенні жиру в організмі, які провокує виникнення цукрового діабету, ракових клітин, захворювання серця та судин.

Додамо, що домашні соки є найбільш корисними та поживними для організму. Втім, існують такі комбінації фруктів і овочів, які несуть в собі максимальну користь. Зокрема, мова йде про сік з буряка, моркви і яблука. 

Джерело: Народна Правда