Масштабний паводок на Чернігівщині: рятувальники закрили міст

Масштабний паводок на Чернігівщині: рятувальники закрили міст Фото: "ukrinform.ua"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Чернігівщина постраждала від сильного паводку. Внаслідок підняття рівня води дорога у Городнянському районі повністю розмита, а у Новгород-Сіверському через танення льоду припинив функціонування понтонний міст.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Укрінформ”, між селами Великий та Малий Дирчин Городнянського району вода на грунтовій дорозі піднялася на 60-70 сантиметрів. Перелив трапився через підвищення глибини річки Снов, що затопила 30 метрів сільської дороги. Внаслідок надзвичайної ситуації продукти харчування та медичні препарати завозять до місцевих жителів завдяки автотранспорту високої прохідності.

У Новгород-Сіверському через льодохід на річці Десні закрили понтонний міст. Таким чином порушене транспортне сполучення з селами Бирине, Підгірне та Прокопівка. Туди можна дістатися лише через Сумську область. Рятувальники повідомили, що за останню добу вони здійснили 9 виїздів щодо підтоплення різних районів Чернігівщини.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, вода в Дніпрі може піднятися на 6-8 метрів через повінь. Таку точку зору висловив еколог Міжнародної благодійної організації “Екологія, право, люди” Олексій Василюк.

Нагадаємо, що поблизу села Тарасівка в Києво-Святошинському районі замість дороги утворилася справжня річка. У ямі з водою вже встигли “потонути” декілька автівок, а ДСНС провести рятувальну операцію. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...