Названо коктейль-вбивцю вашого здоров’я

Названо коктейль-вбивцю вашого здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Якщо людина вип’є хоч один молочний коктейль або з’їсть одне блюдо з високим вмістом жиру, вона спровокує нездорові зміни в судинах і червоних кров’яних клітинах.

Це довів експеримент з 10 здоровими добровольцями. Вони пили молочний коктейль з жирного молока, збитих вершків, морозива. У напої було 80 грамів жиру і 1000 калорій. Через чотири години після того, як добровольці випивали коктейль, проводився аналіз стану судин. Виявилося, судини важко розширювалися, а деякі червоні кров’яні клітини міняли форму (ставали гострішими, в нормі вони гладкі), повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УКРОП.

Loading...

Тим часом, відомо, що зміни в формі червоних кров’яних клітин пов’язані з імунною відповіддю. А така імунна реакція здатна викликати серцево-судинні захворювання. І, якщо у здорової людини описані зміни носять тимчасовий характер, це не означає, що не варто побоюватися накопичувального ефекту. До речі, молочний коктейль викликав також тимчасове підвищення рівня мієлопероксидази – ензиму, який пов’язують з нееластичними судинами і серцевими нападами.

Нагадаємо, лікарі розповіли про унікальні властивості петрушки. Її коріння використовують  при ожирінні і хворобах печінки,  а  зелень рекомендується при атеросклерозі.

Також дієтологи назвали селеру одним з найкорисніших коренеплодів. Одна з головних функцій селери – уповільнення процесів старіння.

Раніше лікарі розповіли про чудодійні властивості капусти. Щоденні порції брокколі, білокачанної та цвітної капусти можуть запобігти найрізноманітнішим розладам, починаючи від артриту і закінчуючи хворобами серця.

Джерело: Народна Правда