Снайпери із Сербії прибули на окупований Донбас

Снайпери із Сербії прибули на окупований Донбас
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Українські розвідники дізналися, що до бойовиків на Донбасі надійшло підкріплення із Сербії. Попри перемир’я, вогонь зі стрілецької зброї не припиняється.

Снайпери із Сербії прибули на допомогу бойовикам декілька днів тому, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 5 Канал.

Loading...

З початком перемир’я кількість обстрілів зменшилася – визнають українські захисники. Ворог переважно цілить у них зі стрілецької зброї. Але минулого тижня раптово обстріляли армійців із БМП: “Виїхали на двох машинах, щоб покошмарити наші передові позиції. І осколково-фугасним запалювальним снарядом влучили у вітку, і поранили нашого бійця”.

Попри відносне затишшя, армійці не припиняють спостерігати за супротивником. Ще більшої пильності від українських захисників вимагає зміна сезону.

Нагадаємо, під час свого візиту на Донбас Петро Порошенко  заявив, що АТО більше не існує, а на Донбасі відтепер буде проводитися операція Об’єднаних сил.

Також президент представив командувача Об’єднаних сил – генерала-лейтенанта Сергія Наєва. “Я бачив його на фронті, в АТО”, – додав Порошенко.

Раніше командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів, що для завершення АТО на Донбасі  й початку операції Об’єднаних сил виставлено часові рамки, які “не будуть тривалими”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...