Вартість масла в Україні знову подорожчала

Вартість масла в Україні знову подорожчала
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Асоціація виробників молока (АВМ) аналізує, що глобальний попит на масло знову буде відображений на вартості цього продукту. Останнє зниження ціни припало на вересень-грудень минулого року. Тепер варто очікувати повернення рекордних цін.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на інформаційний портал “Landlord”.

Виробництво масла в Європі станом на перший місяць 2018 року підвищилося на 2,2% і склало 188 тисяч тонн. Обсяги виробництва американського масла також зросли на 4,3% і склали 185,5 тисяч тонн. Вартість американського масла за останній місяць збільшилася на 1,3% та досягла $ 4 858 за тонну. Європейське масло подорожчало на 0,8% і нині становить$ 5 971 за тонну. Глобальні тенденції попиту на молочні продукти призвели до того, що на останніх торгах GDT вартість масла підвищилася на 4,1% та досягла $ 5 494 за тонну.

Як раніше інформувала “НАРОДНА ПРАВДА”, українці не можуть бути впевнені, що купують 100% вершкове масло. Часто вони платять за спред, де 30% пальмова чи інша рослинна олія.

Нагадаємо, що Корольовський районний суд у Житомирі ухвалив рішення про знищення понад 4,5 тонни неякісного продукту, який постачали під виглядом вершкового масла до дитячих садків міста Бердичева.

Джерело: Народна Правда
загрузка...