Стоматологи розповіли, які овочі небезпечні для зубів

Стоматологи розповіли, які овочі небезпечні для зубів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Міжнародна група лікарів-стоматологів з Європи розповіла, що деякі овочі негативно позначаються на здоров’ї зубів. Вони можуть, як привести до утворення карієсу, так і до різних захворювань ясен.

Лікарі рекомендують обмежити вживання кабачків, цукіні, баклажанів, болгарського перцю, щавлю, патисонів і спаржі, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на healthystyle.

Loading...

Вчені пояснюють, що ці овочі містять деякі кислоти, які можуть провокувати захворювання ясен і зубної емалі.

Щоб уникнути негативного впливу на ротову порожнину, стоматологи рекомендують чистити зуби або хоча б полоскати рот після кожного прийому їжі, що включає перераховані вище овочі.

Нагадаємо, фахівці з Британського психологічного товариства спробували визначити, яким чином вживання фруктів і овочів пов’язано з відчуттям  щастя і задоволеності життям. Вчені дійшли висновку, що дієта, багата на фрукти і овочі, пов’язана з більшим щастям, задоволенням життям і позитивним впливом.

Раніше  вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичного всім буряка. За висновками експертів, регулярне вживання цього овоча значно покращує здоров’я.

Також повідомлялося, що три порції овочів щодня збільшують тривалість життя. У список найкорисніших овочів увійшли морква, броколі і болгарський перець.

Джерело: Народна Правда
загрузка...