Названо головні причини смерті жінок у віці 39-40 років

Названо головні причини смерті жінок у віці 39-40 років
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В Організації Об’єднаних Націй назвали шість найпоширеніших причин смертності жінок у віці 39-40 років.

За даними ООН, в усьому світі головною причиною смерті жінок в цьому віці є ВІЛ-інфекція, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення прес-служби ООН в Twitter.

На другому місці – ішемічна хвороба серця, на третьому – проблеми з вагітністю та пологами, на четвертому – інсульт, на п’ятому – рак грудей, на шостому – туберкульоз.

інформації стверджують, що наразі ВІЛ-інфікованих на півострові налічується близько 10 тисяч, але російський центр профілактики та боротьби зі СНІДом повідомив, що у останньому місяці літа зараженими були аж 22 тисячі осіб, тоді як на початок року їх було лише 16 тисяч.

Додамо, міністр охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що в Україні зареєстровано близько 136 тисяч ВІЛ-інфікованих, з яких 41 тисяча – хворі на СНІД. Також вона зазначила, що лише 88% ВІЛ-інфікованих пацієнтів отримують антиретровірусну терапію.

Нагадаємо також, вчені знайшли  спосіб боротьби із ВІЛ. Американські вчені розробили антитіла, які вбивають до 99% штамів ВІЛ і здатні знищити інфекцію на ранній стадії.

Джерело: Народна Правда