Хімічна атака у Сирії: Трамп відмінив візит і готує відповідь

Хімічна атака у Сирії: Трамп відмінив візит і готує відповідь
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп скасував свою подорож на “Самміт Америк”, який проходитиме у столиці Перу Лімі. Замість себе відправив на самміт віце-президента Майка Пенса.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “РБК-Україна”, Трамп повідомив, що залишиться в США з метою контролю відповіді американців Сирії, де відбулася хімічна атака. Крім того, за його словами, важливо слідкувати за розвитком подій у світі. Президент США також скасував поїздку в столицю Колумбії Боготу.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, експерт із міжнародної політики Руслан Осипенко заявив, що незабаром планується зустріч глави США Дональда Трампа та очільника Кремля Володимира Путіна. На його думку, це спроба задовольнити амбіції останнього як начебто рівноправного світового лідера. Однак, результати цього візиту можуть залежати від вимог російського президента.

Додамо, що депутат британського парламенту Боб Сілі розповів про витік інформації, яка підтвердила таємні плани Росії та ведення гібридної війни з Україною. Зокрема, доведено факт фінансування кібератак, публікацію фейкових новин, оплату організації проросійських акцій та повалення місцевої влади. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...