Пожежа у таборі “Вікторія”: з’явилися нові подробиці

Пожежа у таборі “Вікторія”: з’явилися нові подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У справі про пожежу в дитячому таборі “Вікторія” визнані потерпілими 78 осіб. Дане рішення прийняв Київський районний суд Одеси.
Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Оdessa-life.

На вчорашньому засіданні також розглянули питання про відвід адвокатів директора табору Петроса Саркісяна. Захисники підозрюваного, Ігор Карпов і Жанна Потапова, раніше представляли інтереси заступника Саркісяна Тетяни Ланіної. В даний час вона проходить як свідок.

Однак суд відхилив це клопотання. У числі тих, кого визнали потерпілими, виявилися і діти, які перебували під час пожежі в згорілому корпусі.

Як відомо, 5 квітня відбулося засідання Київського суду у справі виховательки дитячого табору “Вікторія” Наталії Цокур. Жінка частково визнала свою провину.

Раніше Леоніда Бондаря, провідного інспектора ДСНС в Одеській області, відправили під домашній арешт і відсторонили від посади за рішенням суду. 

Нагадаємо, у страшній пожежі у дитячому таборі “Вікторія” загинуло троє дітей. Жертвами вогню стали дівчата-вихованки дитячого хореографічного ансамблю “Адель”.

Нагадаємо також, тіла загиблих дівчаток під час жахливої пожежі в таборі “Вікторія” були ексгумовані. Тіла відправили до Харкова з метою проведення повторної експертизи.

Джерело: Народна Правда