Самогубство іноземної студентки у Києві: рятувальники знайшли тіло

Самогубство іноземної студентки у Києві: рятувальники знайшли тіло
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Рятувальники знайшли тіло дівчини у воді біля моста Патона, неподалік ресторану “Фараон”. Зараз відбувається ідентифікація особи. Однак, припускають, що це студентка медичного університету, яка здійснила самогубство після розмови з замдекана.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Апостроф”, рятувальники тривалий час безрезультатно шукали тіло студентки Мукаддас Насирлаєвої. Зараз на місці події працюють слідчі. Відомо, що раніше у річці поблизу станції метро “Славутич” було знайдено особистий рюкзак з документами дівчини з Туркменістану.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, студентка НМУ імені О. О. Богомольця Муккадас Насирлаева з Туркменістану стрибнула з моста в Києві після того, як у вузі їй відмовилися видати заяву, яка була необхідна для продовження посвідки на проживання в Україні. 

Нагадаємо, що посадовців Університету ДФС, Приватного ВНЗ “Європейський університет” та Національного медуніверситету імені Богомольця, які налагодили злочинну схему заволодіння грошовими коштами іноземних громадян, було викрито у жовтні минулого року. 

Джерело: Народна Правда