Всі руки у крові: пасажирка Дронова вразила подробицями ДТП

Всі руки у крові: пасажирка Дронова вразила подробицями ДТП
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Пасажирка Ірина Рафікова, яка у момент аварії 18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській у Харкові знаходилася у автівці одного з підозрюваних Геннадія Дронова, розповіла у Київському районному суді, що майже не пам’ятає момент ДТП, оскільки практично увесь час сиділа “у телефоні”.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Depo.

Свідок повідомила, що вже на перехресті з вулицею Сумською, вона побачила зелений сигнал світлофора та автомобіль, який їхав на “Туарег”.

Також пасажирка повідомила, що перед зіткненням із Дроновим не розмовляла, а той, у свою чергу, їхав спокійно та слідкував за дорогою.

Вже після зіткнення у Геннадія Дронова руки були в крові, сказала дівчина.

Після аварії її оглянули лікарі швидкої, але від госпіталізації Ірина Рафікова відмовилася. Наступного ж дня у неї діагностували струс мозку та гематоми.

Утім, на “технічні” запитання щодо траєкторії руху авто, його швидкості тощо, Рафікова відповісти не змогла.

Нагадаємо, Олена Зайцева, яку підозрюють у скоєнні смертельного ДТП, на момент аварії не мала при собі документів. На цьому наголосив під час засідання суду свідок події, працівник патрульної поліції Євген Шестов.

Іншій же свідок, випадкова перехожа, яку опитували у суді, підкреслила, що автівка Зайцевої перед зіткненням не видавала ніяких попереджувальних сигналів, хоча Олена Зайцева заявляла про те, що з усієї сили тисла на “клаксон”. Слова жінки-свідка підтвердив й патрульний, який також не чув ніяких сигналів перед аварією.

А за словами екс-співробітниці патрульної поліції Харківської області Ляни Щербини, яка була на місці смертельної ДТП у Харкові, Олена Зайцева приймала заспокійливі препарати після першої здачі аналізів.

Джерело: Народна Правда