Трилер в Мадриді і “баранки” в Мюнхені: визначилися всі півфіналісти Ліги чемпіонів-2018

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Сьогодні ввечері, 11 квітня, визначилися всі півфіналісти найпрестижнішого футбольного турніру в світі – Ліги чемпіонів.

Loading...

Або стали мюнхенська “Баварія“, мадридський “Реал“, англійський “Ліверпуль” і римська “Рома“.

Слід зазначити, що в Мадриді сьогодні ввечері було по-справжньому гаряче. “Юве” вдалося досить швидко відквитати неприємну різницю в три м’ячі (вже до 61-ї хвилини) і практично перевести гру в додатковий час: вже на другій хвилині рахунок відкрив Маріо Манджукич, потім він же його на 37-й хвилині і подвоїв. Паритет в протистоянні (3:3 за сумою двох матчыв) встановив Матьюіді на 61-й хвилині.

Але прикре порушення в штрафній правил у штрафній туринців на останніх хвилинах матчу і забитий Роналду пенальті відправив “вершкових” в 1/2 фіналу.

До того ж британський суддя Майкл Олівер за розмови покарав червоною карткою легендарного Джанжуіджі Буффона.

Щодо іншої пари, то досвід німців позначився і у грі-відповіді – 0: 0 і прохід “пивоварів”.

Нагадаємо, що у першій зустрічі в Іспанії “Севілья” ледь не засмутила “Баварію”, але все той же досвід німецької команди узяв верх: мюнхенці здобули перемогу з рахунком 2: 1.

Нагадаємо, що вчора римська “Рома” сенсаційно перемогла каталонську “Барселону” з рахунком 3: 0 і пройшла в півфінал ЛЧ.

Джерело: Народна Правда