Організатор “тітушек” з іншої країни заявив, що його не затримували у Франції

Організатор “тітушек” з іншої країни заявив, що його не затримували у Франції Фото: "gorlovka.ua"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Армен Саркісян, ім’я якого пов’язують з координацією “тітушек” і скоєнні злочинів під час Революції гідності, заявив, що його не могли затримати у Франції через те, що він зараз знаходиться в Росії.

Так, в інтерв’ю LB.ua він заявив, що інформація про його затримання Інтерполом у Франції неправдива.

“Я вже давно не був у Франції, і мене там не затримували. Очевидно, мене з кимось зплутали”, – заявив Саркісян.

У той же час він визнав, що знаходиться на території Росії. “Я б і хотів потрапити в Європу, але я туди не їжджу”, – додав він.

Саркісян також визнав, що має крім українського ще й вірменський паспорт, який, за його словами, отримав у відповідь на звернення до відповідних органів Вірменії.

За його словами, він покинув Україну в лютому 2014-го року, але відповісти на питання, приїжджав з тих пір на територію України, в тому числі непідконтрольну, відмовився, пославшись на “конфіденційну інформацію”.

Організатор “тітушек” стверджує, що до теперішнього моменту спроб юридично вирішити свої питання не робив: “Раніше не було необхідності, а ось зараз, так, буду займатися. … Просто я не бачив себе якийсь час в Україні. Я – патріот Донбасу , але зараз живу в Росії. в Європу я наїздився свого часу”, – резюмував він.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Українську правду” повідомляла, що у Франції Інтерпол затримав Армена Саркісяна, головного організатора “тітушек”.

Джерело: Народна Правда