Загадкова смерть депутата: з’явилися нові подробиці

Загадкова смерть депутата: з’явилися нові подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Нещодавно обірвалося життя Cергія Поперецького, голови земельної комісії сільської ради населенного пункту Козачі Лагері, що на Херсонщині. Причиною смерті став інсульт, до якого довів депутата сільський голова, змушуючи голосувати за непопулярні рішення розкрадання майна громади.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Херсон.Daily”, село Козачі Лагері на Херсонщині мало гарні перспективи, однак з того часу, як до влади прийшов новий голова Олександр Гурін, населений пункт перетворився на суцільні руїни. Від кав’ярні “Перлина” в центрі села залишилися тільки уламки ніби після бомбардування.

Колишня комунальна власність перепродається підприємцям, які розпоряджаються нею на власний розсуд. Сільський голова останні три сесії змушує депутатів ради голосувати за наділення землею своєї дочки та матері його друга з виконкому начебто для облаштування житлового будинку. Насправді вони не користуватимуться ділянками, а планують роздерибанити майно громади, перепродавши об’єкти. Конфлікт інтересів вирішується корупцією та тиском на тих, хто проти.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, народні депутати України декларують мільйони, автопарки, майно своїх дружин, які в свою чергу є успішними підприємцями.

Нагадаємо, що у селі Покровське Донецької області депутат сільради Іван Комаров побив і утримував у своєму гаражі на ланцюгу людину. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...