Сила в правді

Навігація
Головна Новини Через новий законопроект у Києві можуть зрости ціни на нерухомість

Через новий законопроект у Києві можуть зрости ціни на нерухомість

Через новий законопроект у Києві можуть зрости ціни на нерухомість
в Новини/Політична правда

Зловживання у сфері будівництва планують знищувати шляхом впровадження нового законодавства. Профільний комітет ВР України схвалив законопроект №  7084. Він передбачає створення державної реєстрації майнових прав на обєкти незавершеного будівництва та майбутні обєкти нерухомості.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сьогодні”.

Автори ідеї пояснюють, що таким чином можна уникнути подвійного продажу нерухомості та нелегальної зміни технічних характеристик обєктів. Деякі забудовники різко відреагували на нові ініціативи, назвавши проект недоробленим. Наприклад, голова правління “Київміськбуд” Ігор Кушнір вважає, що до прийняття цього законопроекту потрібно зробити правки до Податкового кодексу. Інакше забудовник буде змушений двічі заплатити ПДВ або залишитися з величезним податковим кредитом в кінці будівництва, який важко повернути. Це може стати причиною шахрайства будівельних компаній, які будуть ухилятися від сплати податків. За умови належної сплати податків вартість нерухомості може значно підвищитися.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, український парламент одобрив президентський законопроект “Про національну безпеку України” № 8068. На парламентському засіданні 5 квітня підтримали документ 265 народних депутатів. 

Нагадаємо, що новий законопроект Кодексу України щодо процедур банкрутства (№ 8060) був прийнятий Верховною Радою. Він описує процедуру банкрутства фізичної особи. На пленарному засіданні законопроект підтримали 233 народних депутати. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: