США нанесли ракетний удар по Сирії: є подробиці

США нанесли ракетний удар по Сирії: є подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

США здійснили ракетний удар по Сирії. В операції 14 квітня взяли участь Великобританія та Франція. Посол США в РФ Джон Хантсман повідомив, що останні події не свідчать про конфлікт РФ та США.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “РБК-Україна”.

Внаслідок воєнних дій було поранено 6 військовослужбовців армії Асаду. Також постраждали 3 мирних жителів. Ракетна атака здійснювалася у провінції Хомс. Удари здійснювалися по сирійських лабораторіях хімічної зброї. Сьогодні, 14 квітня, планують за ініціативи НАТО провести екстрене засідання щодо останніх подій. За таємними даними французьких служб, які опублікували на офіційному сайті Міністерства оборони Франції, є дані про розробку хімічної зброї в Сирії.

Міністр збройних сил Франції Флоранс Парлі опублікувала відеофрагмент запуску крилатої ракети у сирійській лабораторії хімічної зброї. Внаслідок удару коаліції на чолі з США Росія привела в режим бойової готовності сирійську протиповітряну оборону, яка в свою чергу перехватила 71 крилату ракету зі 103 запущених коаліцією. НАТО підтримує дії США, Великобританії та Франції. Варто зазначити, що американці використали так звану “деконфліктну” лінію звязку з російською стороною напередодні розгортання операції.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, головною метою Путіна в сирійському конфлікті є примус найбільш впливових країн Заходу до глобальних переговорів про розподіл сфер впливу у світі. 

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп подякував союзникам за злагоджену роботу під час нанесення авіаударів по об’єктах хімічної зброї в Сирії. 

Джерело: Народна Правда