Стало відомо, завдяки чому вижили Скрипалі

Стало відомо, завдяки чому вижили Скрипалі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Колишньому подвійному агенту Сергію Скрипалю і його доньці Юлії вдалося вижити після отруєння нервово-політичною речовиною “Новачок” завдяки дощу, який майже змив отруту з дверної ручки їхнього будинку.

Про це пише видання The Sun з посиланням на слова радянського вченого Віла Мірзаянова, який розповів світові про “Новачка” і програму СРСР щодо розробки хімічної зброї, інформує НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

Loading...

“Речовина використовувалася, коли було досить туманно й волого – в повітрі перебували краплі води. Її можна використовувати тільки в суху погоду”, – зазначив Мірзаянов.

Він також зазначив, що “потрібно бути ідіотом”, який нічого не знає про хімічну зброю, щоб використовувати “Новачок” за таких погодних умовах.

“Якщо ви кинете його в воду, то через кілька годин жодних слідів речовини не залишиться. Він розчиняється в воді”, – сказав Мірзаянов.

Нагадаємо, в англійському Солсбері були отруєні колишній офіцер російського ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Сергій і Юлія сходили в ресторан Zizzi і паб The Mill, після чого були знайдені без свідомості на лавці в парку між цими закладами.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, президент незалежної України Віктор Ющенко згадав про своє отруєння у 2004 році, провівши паралелі з гучним отруєнням у Великобританії колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. 

Джерело: Народна Правда