Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Зарплати київських вчителів різко зросли

Зарплати київських вчителів різко зросли

Зарплати київських вчителів різко зросли
в Економічна правда/Новини

У 2018 році на сферу освіти у Києві виділили рекордні 12,7 млрд. гривень, що на 23 відсотки більше, ніж у минулому році.

При цьому зарплати педагогів за рік зросли на 50 відсотків, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на depo.ua.

Про це заявила заступник голови КМДА та голова постійної комісії з питань освіти Київради Ганна Старостенко.

“Сьогодні для Київської адміністрації освіта однозначно є пріоритетним напрямком: з бюджету столиці в 2018 році на освіту виділено рекордні 12,7 мільярда гривень, що на 23% більше, ніж минулого року. Тому Київ є лідером і у будівництві нових навчальних закладів, і за охопленням дітей інклюзивною освітою, і за використанням нових освітніх методик. Наше місто є також одним з трьох регіонів України, де з 1 січня підвищили зарплати педагогам дошкільної, позашкільної та профосвіти”, – заявила Старостенко.

За її словами, значна частина коштів, виділених на сферу освіти, йде на виплату зарплатні та надбавок педагогічним працівникам.

“В середньому заробітна плата освітян Києва в 2017 році зросла на 50%. Уже два роки поспіль у результаті оптимізації бюджету у нас є можливість нараховувати в кінці року педагогам премії, розмір яких у середньому становить близько 14,5 тисячі гривень”, – зазначила заступник голови КМДА.

Вона підкреслила, що в Києві створено всі умови для комфортного навчання та роботи педагогів: на будівництво шкіл, дитсадків, оновлення матеріальної бази, капітальні та поточні ремонти в 2017 році було виділено 1,5 мільярда гривень.

“Більше того, два роки поспіль ми виділяємо необхідні кошти для закупівлі миючих засобів, канцелярії, спортінвентарю, засобів гігієни, на що раніше в школах збирали батьки. При цьому ми контролюємо кожну витрачену копійку, щоб бути впевненими – гроші пішли на створення кращих умов для навчання дітей”, – заявила Ганна Старостенко.

Нагадаємо, на початку року Лілія Гриневич повідомляла, що середня зарплата шкільного вчителя у січні складе 7 600 гривень.

Також міністр освіти підписала наказ №1649, який скасовує у школах діяльність “батьківських комітетів”.

Нагадаємо, у  2018 році зарплату українцям будуть нараховувати по-новому. Але підвищення мінімальних соціальних виплат населенню  де-факто не відчуватиметься через податки та зростання інфляції.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: