Сила в правді

Навігація
Головна Новини Луценко розповів, чому "слухали" Холодницького

Луценко розповів, чому “слухали” Холодницького

Луценко розповів, чому “слухали” Холодницького
в Новини/Політична правда

Питання про звернення до суду за дозволом на прослуховування керівника САП Назара Холодницького виникло під час розслідування кримінального провадження щодо шахрайства.

Про це сьогодні в інтерв ю журналістам у Києві заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНН.

“У подальшому у справі відпрацьовувалися версії причетності до оборудки тих чи інших осіб. Відпрацьовувалися різні версії і було встановлено його контакт з оточенням керівництва САП. Тому було прийнято рішення з санкції суду встановлення спеціальної техніки прослуховування”, – сказав Луценко.

Він зазначив, що ще минулого року були порушені ряд справ, які пізніше були об’єднанні в одне провадження за заявою сина затриманого колишнього керівника Харківської податкової інспекції Денисюка, про те що одна особа пропонує за хабар вирішити питання щодо його батька.

“У заяві було вказано, що імовірно цей хабар має йти до головного військового прокурора Матіоса. Я розписав цю заяву на Генеральну інспекцію. Генеральна інспекція без відома Матіоса за участю СБУ відкрила провадження і провела відповідні слідчі дії. Було встановлено, що посередник називав суму у 200 тис дол. для початку. Ми встановили, що цей шахрай немає жодного відношення ні до Матіоса, ні до Генпрокуратури. І справа була перекваліфікована з дачі хабара службовій особі на шахрайство. Це відбулося у жовтні-листопаді минулого року”, – розповів Луценко.

Нагадаємо,  детективи НАБУ майже місяць прослуховували кабінет головного антикорупційного прокурора Назара Холодницького. Для цього в акваріумі поруч з його робочим місцем встановили “жучок”.

Як повідомлялося,  по справі прослуховування у кабінеті керівника САП фігурують такі призвіща, як Георгій ЛогвинськийУльяна СупрунОлег Бахматюк , Геннадій Труханов і Наталія Корчак.

Нагадаємо також, что керівник САП Холодницький обговорював обшуки у компанії свого друга, власника “Акварелів” Сергія Кафті.

 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: