Сила в правді

Навігація
Головна Новини Медики створили ліки від передчасної смерті

Медики створили ліки від передчасної смерті

Медики створили ліки від передчасної смерті
в Новини/Правда про здоров'я

Медики перевірили ефективність препарату, який обіцяє запобігти інфарктам та іншим серцевим захворюванням, що допоможе уникнути передчасної смерті. Американські дослідники протестували синтезований білок pUR4, який підтримує здоров’я і активність клітин серця.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на  MedicalXpress.

Це засіб потенційно може ефективно запобігати повторним інфарктам і продовжувати життя дітям з вродженими вадами серця.

Препарат блокує активність фібронектину – білка, який сприяє реабілітації сполучних тканин після травм, але після серцевих нападів він здійснює негативний вплив на життєво важливі тканини. Так, він заміщає функціональні м’язові клітини на непотрібні міофібробласти.

І молекула pUR4 побудована таким чином, щоб пригнічувати утворення матриці з фібронектину.

Винайдений препарат був досліджений на гризунах і клітинах серця людини. У мишей, у яких був спровокований серцевий напад, під час відсутності лікування досліджуваним медикаментом розвивався фіброз і порушувалися функції міокарда. У другої групи, яким давали pUR4, ці наслідки були зведені до мінімуму. Аналогічний результат був виявлений з використанням клітин серця людини.

Медики відзначають, що необхідно провести додаткові дослідження для перевірки безпечності та ефективності медикаменту на великих тварин. І тільки після цього фахівці перейдуть до клінічних випробувань ліків.

Нагадаємо, істотно знизити ризик інсульту і серцевого нападу можна, відмовившись від вживання продуктів харчування з високим вмістом трансжирів – перестати купувати чіпси, крекери, смажені продукти і готові хлібобулочні вироби.

Також нагадаємо, що всього три чашки чаю на день можуть скоротити ризик інсульту на 20 відсотків. Вчені з’ясували, що улюблений багатьма гарячий напій має потужну захисну властивість – захищає судини головного мозку від тромбозу і допомагає артеріям залишатися гнучкими і вільними від холестеринових відкладень.

Раніше лікарі назвали дієві способи профілактики серцево-судинних захворювань та інфаркту.

 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: