Сила в правді

Навігація
Головна Новини Надмірне вживання насіння виявилось вбивчим для здоров'я

Надмірне вживання насіння виявилось вбивчим для здоров’я

Надмірне вживання насіння виявилось вбивчим для здоров’я
в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці підтвердили, що насіння здатне зіграти роль провокуючого фактора в запаленні апендикса. У апендиксі акумулюються корисні мікроорганізми, які є резервними захисниками здоров’я – вони використовуються організмом для оздоровлення при захворюваннях, що вражають мікрофлору кишечника.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на medikforum.ru.

“Вузький прохід в апендикс може бути заблокований виноградною кісточкою або лушпинням від насіння, після чого відбувається запалення. Насіння може спровокувати загострення апендициту, тому що лушпиння дуже погано перетравлюється, а розгризти насіння зубами так, щоб не проковтнути частину шкірки, виходить не завжди”, – пояснили експерти програми.

Інша небезпека, що загрожує любителям насіння – висока калорійність продукту: виявляється, насіння калорийніше ніж шоколад і смажена свинина. У обсмаженому насінні, за словами фахівців, містяться жири, що сприяють накопиченню холестерину, а також дуже багато фосфору (в 100 грамах – цілих 155% денної норми), що може погано позначитися на роботі нирок.

Також надлишок фосфору небезпечний для головного мозку.

“При надлишку фосфору, виробляється надмірна кількість кальцітаніна, який може сприяти звуженню судин, що підвищує ризик артеріальної гіпертензії, інфарктів і інсультів”, – сказала з цього приводу дієтолог Римма Мойсенко.

Нагадаємо,  в ході нового експерименту було виявлено миш’як, свинець, кадмій і акриламід в складі продуктів дитячого харчування. З 530 різних закусок, сумішей і напоїв для дітей, дослідники виявили, що 65% з них містять миш’як, 58% – кадмій, 36% – свинець і 10% – акриламід.

Також повідомлялося, що українці все більше скуповують прострочені продукти. І якщо за кордоном продукти, у яких закінчився термін придатності, продають у спеціальних магазинах з уцінкою, то в Україні їх збувають нелегально і потайки.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: