Сила в правді

Навігація
Головна Новини Назвали ідеальні для чоловічого здоров’я продукти

Назвали ідеальні для чоловічого здоров’я продукти

Назвали ідеальні для чоловічого здоров’я продукти
в Новини/Правда про здоров'я

Чим старша людина, тим крихкіші у неї кістки. Літні люди часто страждають на остеопороз – захворювання, що характеризується зниженням маси та щільності кісток. Американські вчені з’ясували, що чоловіки, які вживають сир як мінімум тричі  на тиждень, значно рідше мають остеопороз.

Про це повідомляє The Deccan Chronicle, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

Співробітники Гарвардського Університету оцінили раціон і стан здоров’я 1522 чоловіків і 1104 жінок. Вік учасників варіювався від 32 до 82 років. Дослідники просканували хребет і нижні кінцівки добровольців за допомогою кількісної комп’ютерної томографії.

Чоловіки старші 50 років, в раціон яких входило багато молочних продуктів, мали найміцніші стегнові кістки і хребет. Найкращі показники були у любителів сиру. У жінок не спостерігалося такого взаємозв’язку.

Фахівці сподіваються, що їх робота допоможе літнім людям скорегувати раціон і зміцнити здоров’я кісток.

Нагадаємо, американські вчені зі штату Північної Кароліни стверджують, що у твердому сирі  містяться опіати, а саме хімічна речовина подібна до морфіну, що викликає залежність.

Також повідомлялося, що дієтологи радять вживати не більше 200 грам твердого сиру на тиждень. Причиною цьому є висока калорійність продукту. Надмірне споживання сиру викликає звикання та може спровокувати появу зайвої ваги. 

До слова, фахівці Центру експертиз “Тест” виявили, що багато виробників молочних продуктів не відзначаються “чистою репутацією”. Під час дослідження було проаналізовано 13 зразків сметани та 10 зразків масла.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: