Сила в правді

Навігація
Головна Новини Назвали тривожні ознаки раку, про які має знати кожен

Назвали тривожні ознаки раку, про які має знати кожен

Назвали тривожні ознаки раку, про які має знати кожен
в Новини/Правда про здоров'я

Вилікувати онкологічні захворювання можливо. Для цього необхідно дізнатися про ракові клітини на перших стадіях розвитку. Однак, за статистикою через недостатню увагу до свого організму захворювання діагностується на пізніх стадіях.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Здоров-Інфо”, є кілька ознак самопочуття людини, які вказують на перші симптоми небезпечної хвороби. Варто знати, що на перших стадіях розвитку раку людина не відчуває болю. Однак, іноді відчувається наявність “чужорідного тіла” чи дискомфорт в організмі. Ракова пухлина виділяє токсини у кров людини, тому іноді виникає нудота та відчуття слабкості. Також може підвищуватися температура тіла, оскільки це захисна реакція організму. Може змінюватися стан шкіри та волосся, оскільки порушуються процеси обміну.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, штучні квіти, які використовують для вінків на кладовищі, виготовляють з нафтопродуктів. Тому такий склад небезпечний для організму та може провокувати онкологічні захворювання. 

Додамо, що фінські вчені знайшли новий засіб для боротьби з онкологічними захворюваннями. До того ж він сповільнює процес старіння. Дикі ягоди містять унікальні органічні сполуки. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: