Сила в правді

Навігація
Головна Новини Небезпечний інсульт: назвали головні заходи профілактики

Небезпечний інсульт: назвали головні заходи профілактики

Небезпечний інсульт: назвали головні заходи профілактики
в Новини/Правда про здоров'я

Щорічно статистика смертності від інсультів збільшується, тому лікарі наполягають на тому, щоб всі люди без винятку змолоду дбали про своє здоров’я. Інсульт є однією з найпоширеніших причин передчасної смерті. І якщо раніше з ним стикалися літні люди, то за останні роки він помітно помолодшав, а все тому, що люди перестали замислюватися про своє майбутнє, харчуючись неправильно, допускаючи ожиріння, ведучи малоактивний спосіб життя і маючи масу шкідливих звичок.
Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Новини Ю“.

Медики перерахували сім головних заходів профілактики інсульту, які повинен виконувати кожен:

1. Контролювати артеріальний тиск. Якщо хоча б зрідка у вас підвищується тиск, то потрібно звикнути його постійного вимірювання, щоб бути впевненим в тому, що передумов для гіпертонічного кризу або інсульту немає.

2. Пройти УЗД-обстеження серця і дізнатися, чи є у вас мерехтіння передсердь. У разі, коли на УЗД таке порушення буде виявлено, слід пройти курс лікування, щоб запобігти утворенню тромбів в судинах мозку.

3. Кинути палити, оскільки нікотин негативно впливає на здоров’я судин.

4. Відмовитися від надмірного вживання алкогольних напоїв. Як правило, спиртне збільшує ризики людини отримати серцево-судинні захворювання і не тільки.

5. Контролювати стан при цукровому діабеті. Це захворювання відносять до групи ризику інсульту, тому дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

6. Вести активний спосіб життя і більше ходити пішки. Це своєрідне тренування серцевого м’яза і спосіб зниження ризику не тільки інсульту, а й інших серйозних недуг серцево-судинної системи.

7. Харчуватися правильно, дотримуватися збалансованої дієти і не налягати на жирні калорійні продукти. Ожиріння – це причина гіпертонії, інсульту, інфаркту, ішемічної хвороби серця та інших захворювань, які нерідко завершуються сумно.

Ці нескладні заходи профілактики допоможуть вам захиститися від інсульту і максимально продовжити своє життя.

Нагадаємо, як вдалося встановити вченим, брокколі може врятувати від інсульту і специфічним чином діє на мозок.

Раніше повідомлялося про прості способи виявлення інсульту.  Для точнішої перевірки діагнозу варто попросити хворого: посміхнутися, сказати просте речення,  підняти руки і висунути язик.

Також варто відзначити, що раптовий головний біль може сигналізувати про інсульт, регулярний – про пухлину.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: