Сила в правді

Навігація
Головна Новини Онищенко видав "велику книгу" про корупцію Порошенка

Онищенко видав “велику книгу” про корупцію Порошенка

Онищенко видав “велику книгу” про корупцію Порошенка
в Новини/Політична правда

Народний депутат Олександр Онищенко планує скоро презентувати обіцяну книгу про президента України Петра Порошенка. Автор повідомив, що вона отримала назву “Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора”.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Страна”, нардеп розповідає, що обкладинка книги теж невипадкова. На ній портрет Порошенко, зображений на фоні, схоже, панамського прапору, який показує жестом, що все чудово. Онищенко уточнює, що український президент зареєстрував свої активи в юрисдикції Панами, тому у нього, як мінімум, точно все добре.

Народний депутат наголошує, що Порошенко – не слуга народу, а слуга власних інтересів. Онищенко відкриває в ексклюзивних історіях таємниці персональної корупції Петра Порошенка і вказує, що книга розрахована на європейського читача. Вона публікуватиметься на чотирьох мовах: німецькій, англійській, українській, російській. Дата презентації ексклюзивного матеріалу поки невідома.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, екс-депутат Олександр Онищенко розповів журналістам про корупцію, торги та домовленості представників влади з метою лобіювання власних інтересів. Він вмикає унікальний запис, на якому зафіксовано торги щодо закриття кримінальнальних справ колишнього міністра екології Миколи Злочевського.

Нагадаємо, що Олександр Онищенко, який зараз переховується від НАБУ в Іспанії, заявив, що в часи перебування серед наближеного кола осіб президента України Петра Порошенка виконував усі його вказівки. Екс-депутат розповів, що був особливим комунікатором між главою держави та Юлією Тимошенко. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: