Сила в правді

Навігація
Головна Новини Півгодини життя забирає кожен зайвий келих цього напою

Півгодини життя забирає кожен зайвий келих цього напою

Півгодини життя забирає кожен зайвий келих цього напою
в Новини/Правда про здоров'я

Регулярне вживання занадто великої кількості алкоголю може стати причиною скорочення життя на роки. Причиною передчасної смерті в такому разі частіше, ніж зазвичай, стають інсульти, аневризми, зупинка серця.

Дослідження проводилося командою фахівців, якими керувала Енжела Вуд (Angela Wood) з Кембриджського університету (University of Cambridge), і частково фінансувалося Британською асоціацією серця (British Heart Foundation). Наукові співробітники не виявили жодного серцево-судинного захворювання, на ймовірність розвитку якого не впливав би алкоголь, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на if.oblast.online.

У роботі брало участь близько 600 тисяч осіб. Автори роботи вивчили їхні медичні дані та пов’язані з алкоголем звички, а також взяли до уваги гендерну приналежність учасників, наявність діабету, схильності до куріння, зайнятість і рівень освіти.

За підсумками підрахунків фахівці визначили “безпечний” ліміт алкоголю з розрахунку одного тижня – 100 грамів чистого алкоголю (трохи більше п’яти кухлів пива міцністю 4% або п’яти келихів вина фортецею 13%), тобто близько п’яти порцій спиртного на тиждень. Дослідники сфокусувалися виключно на тих, хто продовжував час від часу вживати алкоголь, щоб виключити тих, хто утримується від спиртного за станом здоров’я.

Якщо людина випивала близько 10 порцій алкоголю на тиждень, тобто перевищувала “норму” вдвічі – її життя в середньому було коротшим на один-два роки. 18 порцій приводили до скорочення тривалості життя на чотири-п’ять років. Учені зробили висновок, що навіть якщо людина не кидає пити зовсім, скорочення кількості вживаного алкоголю все ж принесе користь для здоров’я.

Нагадаємо, раніше експерти назвали вбивчі поєднання при вживанні алкогольних напоїв. Перш за все, заборона стосується лікарських препаратів, які не можна приймати разом з алкоголем.

Також раніше фахівці  назвали вид алкоголю, який робить людину агресивною. Йдеться про міцні напої – горілку, коньяк, віскі, текілу та інші.

Нагадаємо, алкогольна інтоксикація – річ дуже неприємна, втім, позбутися її можна як сучасними способами, так і давніми.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: