Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Скільки ще протриває війна на Донбасі: з'явився прогноз приватної розвідки США

Скільки ще протриває війна на Донбасі: з’явився прогноз приватної розвідки США

Скільки ще протриває війна на Донбасі: з’явився прогноз приватної розвідки США
в Закордонна правда/Новини

Приватна розвідка США вказує, що не можна очікувати повернення Донбасу Україні найближчим часом. Однак, гарячої фази протистояння на фронті не буде. Такий “заморожений” конфлікт, за словами аналітиків, буде тривати близько року.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сьогодні”, американський політолог українського походження, що працює у приватній розвідувально-аналітичній компанії, Юджин Чаусовський стверджує, що війна на Донбасі довгострокова. Вона нагадує ситуацію в Придністров’ї, Абхазії і Південній Осетії. Аналітик зазначив, що введення миротворців ООН на окуповану територію Донбасу найближчим часом малоймовірне, оскільки РФ та Україна мають різні погляди на це рішення.

“Я не очікую прогресу в питанні миротворців. Думаю, Росія хотіла затримати переговори, робила вигляд, що вона готова співпрацювати. Але це не спрацювало. Крім того, в США призначили нових чиновників: Джона Болтона радником з національної безпеки і Майка Помпео держсекретарем. Обидва мають значно більш агресивну позицію щодо Росії, ніж їх попередники”, – розповів Чаусовський.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, полковник СБУ у відставці Олег Стариков заявив, що Україні не підходить “хорватський сценарій” на Донбасі. Військовий експерт пояснив кілька причин, чому хорватська операція “Буря”, спрямована проти сербських сепаратистів, недоречна для ситуації на Сході України. 

Нагадаємо, що серед бойовиків окупованих територій “ДНР” зафіксували небезпечну хворобу. Дмитро Тимчук, що очолює проект “Інформаційний спротив”, повідомив про випадки відкритої форми туберкульозу. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: