Сила в правді

Навігація
Головна Новини Силовий сценарій для Донбасу: чого чекати українцям

Силовий сценарій для Донбасу: чого чекати українцям

Силовий сценарій для Донбасу: чого чекати українцям
в Новини/Правда про ООС

Полковник СБУ у відставці Олег Стариков заявив, що Україні не підходить “хорватський сценарій” на Донбасі. Військовий експерт пояснив кілька причин, чому хорватська операція “Буря”, спрямована проти сербських сепаратистів, недоречна для ситуації на Сході України.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Головне”, Стариков зазначив, що він має позитивне ставлення до силового сценарію вирішення конфлікту на Донбасі. Однак, військовий експерт додає, що, наприклад, під час реалізації хорватської операції “Буря” під зброю поставили 10% свого населення. Якщо їх всього 4 мільйони, то 400 тисяч було призвано до військової служби. Українці мають проблеми з набором до особового складу армії.

Також Стариков наголошує, що в державі діє система корупції Збройних сил України. Для силового вирішення конфлікту необхідне належне озброєння. Хорватам у цьому допомогли американці. Для того, щоб США дали зброю, потрібно викликати довіру, замість безвідповідального ставлення та вибухів складів озброєння. На думку експерта, у зв’язку з такими обставинами українська влада прийняла рішення утриматися від силового сценарію.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, народний депутат Олександр Онищенко планує скоро презентувати обіцяну книгу про президента України Петра Порошенка. Автор повідомив, що вона отримала назву “Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора”. 

Нагадаємо, що серед бойовиків окупованих територій “ДНР” зафіксували небезпечну хворобу. Дмитро Тимчук, що очолює проект “Інформаційний спротив”, повідомив про випадки відкритої форми туберкульозу. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: